• Patent Tescilli ve Sağlık Bakanlığı Onaylı Helal Sertifikalı Arnavut Kremi
Kırışıklığa iyi gelir.

Mine Hanımın Arnavut Kreminin nesilden nesile aktarılan aile mirası formülünde, cildinizdeki kırışıklıklara iyi gelecek doğal içerikler bulunur. Bu sayede kırışıklarınızda gözle görülür azalma yaşarsınız.

Mine Hanımın Arnavut Kremi ile cildinizdeki lekelerin görünümünü azaltabilir ve eşit tonlara sahip bir cilde sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sipariş vermek ve uygulamak.

Mine Hanımın Arnavut Kreminin nesilden nesile aktarılan asırlık formülü sayesinde cildinizdeki sivilce izlerinden kurtulabilir ve eskisine oranla çok daha pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz.

Mine Hanımın Arnavut kremi içeriğindeki doğal maddeler sayesinde bikini bölgesi, koltuk altı, diz ve dirseklerinizde beyazlamaya yardımcı olur. Ayrıca göz çevresindeki kırışık ve morlukları giderir.

Hızlı kilo alıp verme ya da doğum nedeniyle oluşan çatlaklar çok rahatsız edici bir görüntüye neden olmaktadır. Arnavut kremi bu çatlakların düzelmesini ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlar.

Arnavut kremi sayesinde yüzünüzde yer alan gözeneklerden kurtulabilirsiniz. Arnavut kremi zaman içinde gözeneklerin küçülmesini ve sonunda kaybolmasını sağlar.

Ameliyat nedeniyle oluşan izler, Arnavut Kreminin asırlık cilt yenileyici formülü sayesinde iyileşir ve normal cildinizle aynı görüme kavuşur.